زنان شاغل ، مردان مهربان می خواهند!

یک ؛ به نظرم زن های شاغل دو دسته اند . یا در خانه داری و روابط با همسر و فرزند موفق اند و یا نه. اگر موفق نیستند که هیچ اما موفق ها باز دو دسته اند. یا تمام بار روی دوش خودشان است و در حقیقت سنگ زیرین آسیاب هستند و یا از داشتن مردی مهربان و کمک حال شان بهره مندند.

دو ؛ زن های شاغلی که موفق نیستند و شغل شان مانع طراوت خانه شان است و زن های شاغلی که تنهایی این بار را می کشند تا خللی در جو صمیمی و خانوادگی ایجاد نشود حتی اگر خودشان له شوند ؛ چه بهتر که کار را با تمام مزایایش کنار بگذارند . حتی اگر مجبور باشند در اقتصاد خانواده قناعت پیشه کنند.

سه ؛ به دسته ی سوم تبریک می گویم به خاطر داشتن همسران قدرشناس و مهربان و کمک حال شان!

مردهایی که از نظافت خانه گرفته تا اطوی لباس های شسته و مهمان داری ....از خرید مایحتاج گرفته تا خانه تکانی و آشپزی و حتی نگهداری از فرزندان، با محبت و مهر خالصانه در کنار زنان شان هستند...آقای دکتری می شناسم که شب ها شستن لباس های نوزاد و نگهداری او را بر عهده می گرفت تا همسر معلم اش کمی بیشتر بخوابد . یا مرد مهربان دیگری که شب ها ساعت می گذاشت تا دو ساعت بعد برای بیدار ماندن در کنار فرزند بیمارش بیدار شود و همسرش کمی استراحت کند و این روند ماه ها طول کشید.مردهایی که اگر بعد از همسر شاغل شان از خانه بیرون بروند یا اگر زودتر برگردند حتما باقی کارهای مانده را با رضایت مندی انجام می دهند چه اینکه خود را در کار های خانه سهیم می دانند همانطور که همسرشان کمک حال آنهاست.

خدا کند تمام زنان شاغل دلشان گرم مهربانی مردهای شان باشد.

چهار ؛ اعتراف می کنم که مردهای زنان خانه دار کمی تا قسمتی خوش به حال شان می شود که همیشه همه چیز آماده و مهیاست و زن مربوطه هم چون شاغل نیست لابد نه خسته می شود و نه حق دارد که بشود :))

پ ن ؛ البته یک سری خانه دارهای امروزی هم هستند که از صد تا شاغل کمتر در خانه تشریف دارند.یا سالن آرایش هستند و یا بازار و کلاس فلان و بهمان !

این آخری را اگر نمی گفتم حتما حُنّاق می گرفتم! بس که این روزها از این زن های بی کار می بینم که معلوم نیست کی به زندگی شان می رسند.

/ 13 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ساقي رضوان

خدا رو شكر ك وقت دارم ب زندگيم برسم...

زینب سادات

آخی الان شما از کدوم دسته ای؟ خانمای خانه داری که خوش به حال همسرشان است؟[چشمک]

شکیبا

بزنید تو خط مطالعات زنان .....خوب تحلیگر و نقادی میشوید[چشمک]

خاکسار میکده

سلام ... ممنون که تو گرد و غبار قدیمیا ما رو قابل دونستین و مورد مرحمت قرار دادین ... از اینکه دارم براتون کامنت میذارم خوشحالم ... انشاءالله شما هم پیوسته مورد لطف و رحمت الهی باشید ... و اما در مورد پست تون: قویا فکر کنم مردان شاغل هم همسران مهربان احتیاج دارن ... موفق و سربلند باشید.

ماه مون

[لبخند]

ساقي رضوان

اون موقع ديگه وقتي برام نميمونه ك بيام نت احوال پرسي هاي شما رو بخونم:ددددي

حمیده

یکدسته دیگر هم زنانی هستند که سختی های زندگیشان بر دوش مادرشان هست و تعدادشان هم روبه افزایش است...هم خانه دار دارند و هم شاغل و البته که به شدت مخالفم

طهورا

به نکته خیلی خوبی اشاره کردی . من هم تشکر ویژه ای دارم از آقایونی که هوای خانم های شاغلشان را دارند :) اصن یه وعضی تشکر میکنم ها :)

ساقي رضوان

برا من وقت نميمونه ماماني شما ك وق داريد شكر خدا:)