حاضر !

اللهم عجل لولیک الفرج و احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیننا نائب المهدی(ع) امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی(عج)  

یکم , دو روزی هست که ما از وطن برگشته ایم به همین جایی که هستیم.آنقدر خسته ی روزهای آخر سفر بودم که تا همین حالا جز چند دقیقه نتوانستم بیایم بنشینم پشت این دستگاه دوست داشتنی که همراه ساعات تنهایی من است.

دوم , دسترسی نداشتن به اینترنت در ایران کلمه ی خنده داری به نظر می رسد ولی حقیقتا فرصتش را نداشتم.شما هم اگر به همراه خود یک فروند پسر سه ساله ی سیریش!! داشته باشید حتی خواب راحت هم ندارید. بطور کلی این سفرمان کمافی السابق مملو از گله گزاری ها از سرنزدن و تلفن نکردن و ...بود. دوستان اینجا هم کوتاهی ها را ببخشند لطفا.

سوم , شبکه ی العربیه لطف کرد و دیروز بعد از ظهر فیلم روزهای سبز دختر مخملباف را نشان داد....یعنی که یعنی....اگر ندیده اید , نبینید که تهوع آور بود.از این جهت که دخترک مدعی هنرمندی نکرده بود لااقل مثل آدمیزاد فیلم را جلو ببرد و از تصاویر در جای خودشان استفاده کند.دلم به درد آمد. از آنجا که مدعی ایران دوستی و تلاش برای داشتن ایرانی بهتر هستند ولی آب که چه عرض شود آبشار می ریزند به پای آسیاب اهداف کشور.شعار اول فیلمش تکرار این جمله  بود : تهران شهر گریه!!

چهارم , بر خلاف فیلمساز شماره ی قبل به اعتقاد من تهران شهر خنده بازار است .شهر آزادی , شهر مرفهان خوش و خرم , شهر مذهبی های هیاتی , شهری که به حمدالله توی آن هر کس هر کاری دلش بخواهد می کند .هر جور بخواهد لباس می پوشد , رانندگی می کند , من ایران را دوست دارم . تهران را , قم را , مشهد را ....سیستان و آبادان را....پایم که رسید به تهران , توی خرطومی هواپیما , وقتی از شیشه ی دو طرفش آسفالت کف فرودگاه را دیدم زدم زیر گریه! خدا را شکر می کردم که باز هم در هوای کشور آدم های خوب نفس می کشم.همه ی هستی ام را می دهم برای اینکه وطن اسلامی من نشود عراق دیگری زیر پای امریکا .

آخر , دیدار جانبازان قطع نخاع با آقا و اتفاقات و لحظات پر شور و عشقش یعنی دشمن محال است روزهای تاریکی که برای ایران متصور است ببیند. یعنی ثمره ی خونهای ریخته شده و صبر و دعای جانبازان و خون دل های خانواده های شهدا تداوم این انقلاب است انشالله.

 

چه گفتی با آقایمان که ما محرمش نبودیم ...
نکند که از ما گله کرده باشی ...
نکند که از روزگاری گفته باشی که مارا با خود برده است ...
نکندکه ... امروز خیلی خوشحال شدی ، مرد ...
تو بودی و حضرت ماه ...
و غیرت دستهایی که در این روزگار بی غیرتی ...
طاقت اخمی بر صورت آقایش ندارد ...
امروز تو می خندیدی ...
ومن های های گریه کردم......

/ 27 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
من و زهرای خوبم

سلام همشیره برای اینکه فرزندانتان همچو ابالفضل باشند چه می کنید ..کاش بنویسید برایمان

حـاج حمیـد

سلام بزرگوار اللهم صلِ عَلیَ وَلیِکَ عَلیِ بنِ موسیَ الرضا عَدَدَ ما فی عِلمِک صَلاه دائِمَهَ بِدَوامِ مُلکِکَ وَ سُلطانِک ، اللهم سَلِم عَلی وَلیِکَ عَلیِ بنِ موسیَ الرِضا سَلاما دائِمَا مَجدِکَ وَ عَظِمَتِکَ وَ کِبریائِک وَاَلحَمدُلِلهِ رَبِ العالَمین پیشاپیش فرا رسیدن میلاد آقا علی بن موسی الرضا (ع) بر شما تبریک و تهنیت باد یا علی مدد .. التماس دعا

دیمزن-

سلام خانوم زیارت ها قبول دلمون تنگیده بود ها. با وب تازه احداثم در خدمتم. اگر قابل بدانید.

ماه ولاء

او در ميان بهشت روييد.وقتي در آغوش آسمان به روي موسي بن جعفر عليه‏السلام لبخند مي‏پاشيد، طراوتش تمام آسمان را تازه مي‏کرد.تا پايش به زمين خشک رسيد، برکت، تمام زمين را در آغوش کشيد. هيچ کبوتري در بند نماند. آب و نور از آسمان سرازير شد و زير پاهاي کوچکش، چشمه جان گرفت. ولادت هشتمين اختر تابناک آسمان امامت و ولايت، آقا امام رضا عليه اسلام مبارکباد.[گل]

حوا

به هر حال ما که تلافی ندیدن ها رو سرت در خواهیم آورد بد جوووور . . . ما رو تو بد خماری گذاشتی دختر بد . . . تولد آقا جلو جلو مبارک

اسکالپل

سلام این عکس خیلی احترام داره. به غیرتمون برخورد دیدیم منتشر شده... مگه ما مردیم که وطن اسلامی ما بیفته زیر پای آمریکا؟

سید محسن

به نام حضرت دوست چه دارم بگویم ! [گریه] در پناه حضرت دوست

قاصدک

سلام خانمی میلاد حضرت مهربانیها و نور مبارک باد.اگر به حساب اندازه باشد و به حساب تعابیر.ما به قطعه ای از بهشت نزدیکتراز شماییم و کبوتر جلد حرم!شما انجایید و ما اینجا!شما بجای ما و ما بجای شما حق دوستی بجاآوریم. یاحق

زینب سادات

چه عالی نوشته بودی پراکنده و منسجم!!!

ايلخاني

سلام وبلاگ زيبايي داريد و اين عكسي هم گذاشتيد عالي ترررر!! تبادل لينك و نظرات ميكنيد در خدمتيم ياعلي