بسم الله

شما عیدی چه می خواهید؟

من یک قــــــــــــــدم می خواهم! یعنی با اجازه تون قدرت برداشتن یک قدم بر فرق سر خودم....

یعنی بعد از این ماه مبارک که با این روزهای کوتاه و بخور بخور افطار و سحر حتی نگذاشتند گرسنگی و تشنگی اش را بکشیم و فقط دلمان را خوش کردیم به نیرو گرفتن برای یک سال آینده ....توان برداشتن این قدم را داریم؟

پ.ن ؛

البته راستش را بگویم این یکی از عیدی هایی ست که تمنا می کنم. اینقدر ها هم تنبل نیستم در خواستن آن هم در یک چنین روزهایی!

و عرض کنم دعا حتما برای جماعت مجرد ( چه آقایون یا همان برادرها و چه خانم ها یعنی خواهر ها) :دی از بس در این ماه مبارکی هر که ما را دید گفت ؛ برای ازدواج ...چه می دانم برادرم /خواهرم /فرزندم و البته بعضی وقت ها ....خودم! دعا کن.ما هم که دلشاد می شویم از عروسی رفتن در نتیجه بسیار در این فقره دعا گوی دوستان مجرد بوده و ایضاً هستیم!

در نتیجه از همه خصوصا دوستان بی هم سر التماس دعای فراوان دارم بلکه ما هم نیرو داشته باشیم تا باز برایتان دعا کنیم.

.

.

.

اللهم رب الکبریا‌ء و العظمه......

نوش جانتان لذتی که بعد از خواندن نماز عید حاصل می شود.......

/ 16 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نرگس

من نماز عيد

علی

سلام ب الینک چطورید؟

يک طلبه

سلام! عيدتون مبارک، البته با تاخیر یاعلی!

يوسف

سلام دعا کنيد آن درصد اندکی که در ماه مبارک صيد کردم حفظ کنيم

همنوا

سلام من عيدی امسالم گرفتم شما........... پرده می پوشی برآن که اگر می خواستی رسوایش می کردی وجودوکرم کنی بران که هردو مستحق رسوایی ودریغ توانداما تو تمام امورات رابر اساس تفضل بنا نهادده ای.

مداحی

وه که چه سعادتی نصيبمان شد که چشمان گنه کار مابه جمال کامنت پرنور و برکت شما منور شد.

مداحی

واين از مصاديق برکاتيست که عرض کردم

احمدرضا

سلام...بعد از مدتهای مديد! زمانی از مولی علی (ع) و معارف شيعه می نوشتم. با اسم «خاکسار آستان علي»... برام جالب بود که لينکش هنوز هم اينجا هست. خود وبلاگ رو ۲ سال پيش تعطيل کردم. الان يه بنده خدايی به اسم خودش کرده ظاهرا (خدا به اين بچه های مذهبی انصاف بده. ديگه به کی اعتماد کنيم؟) از طريق آقای مداحی مطلع شدم که هنوز می نويسيد. از طريق سايت ايشون اومدم اينجا. من الان مدتيه که «حاصل اوقات» رو می نويسم. تشريف بياريد خوشحال می شم. يا علی