نا مه ای برای مامان و بابا از ترفه سراج الدین
به نام خدا                                 شروع
سلام مامان این نامه از ترفه من سراج است.این نامه را برای شما و بابا می دهم.مامان و بابا از همه ی زهمات شما خیلی متشکرم. و شما را خیلی دوست دارم من به خواتره ازیت هایم مرا ببخش. مامان و بابای عزیز این ها آرزوهای من است من آرزو دارم شما و بابا سلامت باشید و خدا همه ی مریض ها را شفا دهد و خدا هر چه زودتر ظهور آقا امام زمان را نزدیک بگرداند و درس هایم خوب شود.یاعلی .
از ترف سراج.
پایان.
؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛
مسابقه به مناسبت ماه محرم دبستان............
نام و نام خانوادگی ؛ سراج الدین .........کلاس ۱/۲
اگر در روز عاشورا با امام حسین.ع.بودم :..............
می جنگیدم مثل امام حسین.ع.
از خانواده اش دفاع می کردم.و می جنگیدم تا آبی به دست بیاورم و نمی گذاشتم امام حسین.ع.را شهید کنند و به خانواده اش زور بگویند. و حضرت عباس.ع. و امام حسین .ع.و پسر امام حسن .ع.را به شهادت برسانند.
و یک کاری می کردم تا به بچه های کربلا آبی بدهم و تیرهایی که می خواست به امام حسین.ع.بخورد به من بخورد.و دشمنان امام حسین.ع.را می کشتم.
پایان.
.
.
.
پ.ن:
- نامه اول قدیمی ست برای همین غلط های املایی زیادی دارد و برای حفظ امانت به همان صورت آورده شده.
- یک نکته در مطلب دوم هست که گفتنش خالی از لطف نیست.؛ این آقا سراج الدین هر بار که از جنگ و شهادت صحبت می شود می گوید من وقتی جنگ بشود فقط تک تیرانداز می شوم و نمی خواهم شهید و زخمی شوم چون دردم می آید اما در این مطلب نوشته که دوست دارم تیرهایی که به امام حسین.ع.می خوردند به من بخورند!!
وقتی از او پرسیدم گفت: دلم نمی خواهد به امام حسین.ع. تیر می خورد و اگر هم سرباز امام زمان .عج.بشوم هم نمی گذارم به او تیر بخورد!!
.
.یعنی ما آن روز را می بینیم؟
.
.

/ 32 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عشقی

السلام علیکم. نوروزکم مبروک و کل عام انتم بخیر. کیف الاحوال؟ ان شاءالله میرزا شیخ محمدسراج الدین -الذی هو کل امید و آروزکم- داماد فی هذه السنة! و انتم مادر شوهر:دی از مشهد الرضا ان شاءالله دعاگو خواهیم بود. فی امان الله و حفظه.

یک طلبه

سلام! سال نو مبارک[گل][گل] تشریف ندارید خواهر. کجایید؟ شاد باشید و یاعلی[گل]

پیچک سر به هوا

خداوند بیامرزد اموت کسی را که آپ می کند بلند بوگو آمین![زبان]

حسین مداحی تهرانی

خطاب به بشری ! الا یا ایها الطلاب ناشی ! علیکم بالمتون لا بالحواشی ! به لینکها کاری نداشته باشین متن روبجسبید[نیشخند]

نرگس

خیلی نگرانتم کجایی تو دختر؟ حالتون خوبه؟

ناآرام

حاج آقا مرادی مجلس را تعطیل کردند؟

دلشکسته!

عجب نامه ای! عجب دل صافی...همه رو دعا کنین. خدا این آقا سراج رو حفظش کنه از تمامی افات و ...این جامعه. یا حق. . . . . روزی نامه ها را فراخوانی خواهی کرد. و آن روز بودنمان یا نبودنمان مسئه ای نیست.! ولی بین دیدنمان و ندیدنمان سالها ( مسئله) هست...

مریم

سلام یک دفعه دلم هوای اینجا رو کرد.. هوای اون روزاا !!! هوای اون قولی که بهم دادی و پسرت عمل نکرد یا البته شاید مامانش نگذاشت [چشمک][نیشخند]... والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته...

عشقی

ما جدا داریم نگران می شیم سرکار علویه خانم.یعنی نگار شده بودیم ولی ان شاءالله که خیر است این غیبت.