الحمدالله

نگاهم بیشتر به گذشته ست تا حال و آینده.البته در این مورد....اگر به حالم فکر کنم زود بغض می کنم و حالم دگرگون می شه و چون تجربه این غریبی رو داشتم انگار همه خاطرات داره مرور می شه.همه تنهایی ها و.... نگاهم به آینده اما از جنس شعف بزرگیه که نمی تونم مخفی ش کنم.باورم نمی شه که پسر کوچولوی من حاجتش رو گرفته.باورم نمی شه دعام تو شب های قدر سال گذشته مستجاب شده ..و گریه های روز عرفه به جایی رسیده....باورم نمی شه یکی از سه حاجت آقای همسر تو اولین سفرمون مستجاب شده و البته دعای همه کسانی که ازشون می خواستم برای ما دعا کنند تا این سه سال رو عربستان باشیم.

حالا من دارم می رم و خوبیه دنیای مجاز اینه که از شما خداحافظی نمی کنم چون سلام بعدی انشالله از اونجا خواهد بود.به جز چند دوست عزیزی که جدای از اینجا می شناختم شون.

نمی دونم تجربه دل کندن از خانواده و شهر و تعلقاتی که دوست شون داشتید رو دارید یا نه؟ برای من که خیلی سخته.

خلاصه اگر سه شنبه حدود ساعت ۴ صبح تو فرودگاه امام.ره. یک خانم رو دیدید که یه چشمش اشک و یه چشمش خونه بهش نخندید .چون هم شوق رفتن داره و هم بغض جدا شدن!!

خدایا شکرت....این لحظات سحر جمعه شکرت...تمام لحظات عمر شکرت

.

.

پ.ن ١-

بشری جان هیچوقت اون گریه ی از سر سوزت رو وقتی بهت خبر دادم  فراموش نمی کنم.با خوشحالیم خوشحالی کردی و با بغضم اشک ریختی با اینکه این کارها رو دوست ندارم اما از این پنجره خونم بهت می گم که دل کندن از دوستان عزیز خیلی سخته!

پ ن٢-

به من چه که گلشیفته فراهانی رفته هالیوود و یه عالمه مرد مسلمون به اختیار خودشون  عکس هاش رو تو نت می بینند.

پ ن ٣-

زیاده عرضی نیست.دعا کنید کارهام تموم بشه و اونجا هم زود سر و سامون بگیریم.به خاطر بچه ها نه خودم!

.

.

یاعلی.ع.

 

 

/ 26 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یوسف

می دونین بعد این مدت که اینجا رسیدم سر بزنم شوکه شدم... همه متن هایی که مدتی نرسیده بودم بیام رو خوندم... تبریک می گم... برکت حضور فرشته کوچکتون رو قدر بدونین و تو اونجا برای همه محتاجین دعا کنین... این فرصتیست که امیدوارم همه لحظاتش رو توفیق درک داشته باشین...راستی اگه یادتون موند دعا کنین برای دیده بانی که مدتیه از برج پایین اومده و دلش برای برجش تنگ شده... دیده بان برج مینو

الهدی

سلام به همه دوستان.ما هنوز خونه پیدا نکردیم ولی همچنان دعا گوییم. اگر قبل حج نتونستم بیام حلالمون کنید و دعا که این پسرها مریض نشند. یاعلی.ع.

حسيني

برات ميل زدم حتما از خودت خبر بده منتظرم شديد

نیلوفر

سلام الهدی جان اگه ما رو یادت مونده التماس دعا ! انشالله که پسرهای گلت از همیشه بهتر و سرحالتر باشند

عشقي

يعني عربستان اينترنت پيدا نميشه؟! آها هنوز خونه پيدا نكرديد! بچه ها حاجي شدن به سلامتي؟!

راحل

سلام آسمانیم کن اگر میوانی سربلند باشید [گل]

سر به گریبان

سلام استاد/خوبین که ان شاالله/این محض این که مارم یاد کنین/ امیدوارم هم زمان با بودنتونن اونجا آل سعود یه جوری کله پا شه [شکست]که اثری از آثارش باقی نمونه و شما اخبار شو داغ داغ به روز کنین/البت نه به طرهق نابودی رژیم بعث/(یه جورایی آقا بیان دیگه)آمین/موفق باشین[گل]

سر به گریبان

[وحشتناک][عجله][راک][تایید][من نبودم][خداحافظ][اوه]...این برا آزمایش شکلکای اینجاس/همین/چه اسمایی برا بعضیاشون گذاشتن/خدا به دور[خنده]