الحمدالله

امام رضا.ع. مممنونم

غروب پنج شنبه از مشهد زنگ زد و کلی از حال و هوای آنجا گفت....سلام ما را رسانده بود و احوال پرسی های معمول مرا با آقا کرده بود.پرسیدم کی بر می گردید تهران، گفت : انشالله شنبه با قطار سریع السیر....

دیروز عصر، خسته از کارهای خانه و با کمی سردرد نشستم کمی خبر بخوانم،اولین خبری که دیدم :"...قطار مشهد-تهران از ریل خارج شده و ٧ نفر کشته و....زخمی .... "نفهمیدم چظور گوشی موبایل را پیدا کردم و شماره گرفتم ؛ زهرا سادات....جواب نمی داد ، همسرش...جواب نمی داد،خواهر بزرگ تر....جواب نمی داد،مامان...برادر...بابا...... و در این فاصله ی بی خبری چه بر سر من آمد بماند!

بالاخره مامان تماس گرفتند و با هزار قسم و دلگرمی گفتند اینها فقط مجروح شده اند دارند بر می گردند تهران! هر چند ساعتی بعد که با خودشان حرف می زدم خبر از مجروحیت و بستری در بیمارستان می دهند...از پرت شدن علیرضای ۵ ساله و کبودی و ضرب دیدگی اش از بخیه و شکستگی...از دیدن مرگ که در همسایگی ماست ، از دل بریدن ، از مردی که مادر ، همسر و فرزند ٣ ساله اش را از دست داده.....

خدا را شکر زنده هستند اما انگار یک دوره ی عملی دیده اند برای دل کندن از دنیا...خداوند گاهی نشانه هایش را آشکارا نشانمان می دهد ، کاش ببینیم!

اول قصد نداشتم اینجا چیزی از دلشوره ها و اشک های دیروز بنویسم، اما وقتی فکر کردم اگر از دست شان می دادم حتما اینجا می نوشتم" زایر امام رضا.ع.رفت"، بی انصافی بود حالا ننویسم که برگشت!

پ ن ١ : ما کلی امیدوار بودیم به امنیت قطارها.؟!

پ ن ٢ : خدا به داد عزیز از دست دادگان برسد.

اصل نوشت :آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست....خ د ا ی ا ....به...سلامت....دارش!

/ 15 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
هنا

خصوصی نگذاشتی که

شاگرد

فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین

هنا

دختر جان من از تو غریبترم...

مامان محمدمهدی

شکر خدا که طوریشون نشده. منکه خیلی ترسیدم!! اون از هواپیماهامون اینم از قطار! و اتوبوس هم که دیگه هیچی!! ممنون خانمی. خیلی خوبم یعنی خوب شدم! نترس جونم قضیه همون بادمجون بم آفت نداره ست!! روی گل پسراتون رو ببوس.

480209

سلام.......... خدا را شکر..........التماس دعا

مداحی

سلام وقتی جناب عزرائیل بیاید امنیت قطار را حالی اش نمی شود [خجالت][نیشخند]

دریا

الحمد لله رب العالمین

دریا

از زحمتی که کشیدید سپاسگزارم

يوسف

سلام... حکمت گمشده مومنه.... راستی این گمشده رو خوب پیدا کردین اینجا... خدا کنه این دوره عملی رو درک کرده باشن... خوب شد نوشتین اینا رو... ما هم یاد بگیریم خوبه... دیده بان برج مینو

محبوبه

سلام الهدی جان. زهرا سادات همون خواهرت هست که هم مدرسه ای من بود. نه؟ خیلی بهش سلام برسون. شاید منو یادش نباشه. خیلی خدا رو شکر که سلامت هستند.