خمینی.ره.حقیقت زنده ی تاریخ

این او بود که هر آنچه در تقدیر تاریخ این عصر بود ظاهر کرد ، حیات انسان هایی چون او نفخه ای از نفخات روح الله است که در تن انسان می دمد ، در تن زمین مرده ،و آن را حیات می بخشد.امام خمینی.ره.انسانی چونان دیگران نبود ؛ از قبیله ی انبیا و اصحاب آنان بود و مصداقی از مصادیق معدود " نبأ عظیم" که هر هزار سال یکی می رسد ، و مراد از این" هزار " عدد هزار نیست ؛ مراد آن است که او از خیل یاد آوران است و مورد خطاب " انما أنت منذر " و مخاطب این سخن آنانند که نه نامی از آنان در تاریخ های تمدن است و نه در تاریخ های رسمی ، اما زمین هر چه دارد مدیون آن هاست.

*شهید سید مرتضی آوینی*

 

 

/ 7 نظر / 5 بازدید
بشری

سلام گلم نبودم ! دعا گویت مشهد مقدس.دوسه بار از حرم زنگت زدم ٰ نمیگرفت . نیازی نیست که بگم چقدر یادت بودم ... با اردوی هر ساله ... ام سال خیلی چسبید ... تازه رسیدم.فعلن ‍!

اسکالپل

سلام علیکم و سلام بر روح بلند سید شهیدان اهل قلم. خداوند درجاتش رو متعالی کنه. یافتنی‌ها رو یافته بود. هیچکس جز شهید آوینی امام (ره) رو اینجوری توصیف نکرده.

خیبرشکن

سلام زمین هر چه دارد مدیون آن هاست

پیامک های سیاسی

می فروشی گفت کالایم می است رونق بازار من ساز و نی است من خمینی دوست دارم چون که او هم خم است و هم می است و هم نی است

وفا گيلاني

سلام . اين سروده ناقابل تقديم به شما و همه ولايتي ها : شهيدان و خميني زنده هستند به ما اينگونه پيماني ببستند ولايت را حمايتگر بمانيم به جز خامنه اي ، رهبر نخوانيم ولي مسلمين ، فقيه عادل بود سيد علي آن پير قابل كنون از جان و دل اورا مريديم كز او بهتر ولي امري نديديم ابر قدرت هاي دنيا اين بدانند كه همچون خر درون گل بمانند اگر خواهند روزي در نهايت جدا سازند مارا از ولايت كه راز عشق شيعه اينچنين است ولايت با دل و خونش عجين است برادر كوچك شما : وفا گيلاني[گل]