فأین تذهبون ، صدا و سیما ؟

به ذره گر نظر از لطف بو تراب کند

به آسمان رود و کار آفتاب کند

 

مدت ها بود می خواستم درباره ی نقطه ی اوج دوست داشتنی هایم در شبکه های تلویزیون بنویسم . می خواستم به جای تمام پیامک ها و تلفن هایم ، یک بار توی این پنجره ی خودمانی از این برنامه تشکر کنم و نام تک تک اساتیدی که هر روز ، دو زانو در مقابل شان می نشینم و درس می گیرم به خیر بیاورم و برای شان دعا کنم که در این وانفسای دود و ترافیک تهران به راحتی  ، در فاصله ی دو متری تلویزیون مراسم سخنرانی راه می اندازند و مرا بهره مند می کنند.

می خواستم بنویسم که پسر نوجوان من به واسطه ی این برنامه استاد عالی را شناخت و عاشقش شد و چقدر از او حرف و حدیث یاد گرفت تا جایی که هر ساعتی از شبانه روز ، هر کجا که باشیم با شنیدن صدایش حتما سراپا گوش می شود و به دقت می آموزد.

اما انگار الآن باید با تاسف بنویسم که برنامه ی محبوب من ، برنامه ی محبوب ما ،  سمت خدای عزیز ما دچار مسـأله هایی شده که باورکردنی نیست!

به جرم انتقاد از تبلیغات مصرف گرایی و کالای خارجی ، به جرم احیای امر به معروف و نهی از منکر و .... تهیه ی کننده ی مخلص و کوشای آن برکنار شد و به همین جهت مجری برنامه و تمام کارشناسان هم خداحافظی کردند .

 

من می خواستم آن روزها ، اینجا بنویسم که به نظر من این برنامه مورد نظر اهل بیت علیهم السلام است که این همه مخاطب را پای برنامه نشانده و  حدود پنج سال روی آنتن زنده ، بهترین برنامه ی مذهبی ساله های تلویزیون را تولید کرده. حالا در شب ولادت مولای کون و مکان شاهد این اتفاق بودیم.من با شخص خاصی کار ندارم مهم برایم اصل برنامه و توبیخ مدیری ست که باعث برکناری تهیه کننده  ی آن به جرم امر به معروف و نهی از منکر بوده است!

با هر جایی که به نظرتان برسد تماس گرفته ام. ... شما هم اگر معترضید بسم الله ؛

 روابط عمومی صدا و سیما : 162

شماره تماس شبکه سه :      27863000  021

تلفن تماس سازمان صدا و سیما در تهران : ۱۶۲ در شهرستان ها :۰۲۱۲۷۸۱

شورای نظارت بر صدا و سیما : 66453222

/ 5 نظر / 30 بازدید
ماه ولاء

پدرم هر وقت میگفت "درست میشود"... تمام نگرانی هایم به یک باره رنگ میباخت...! ولادت امــــــیر بـــی قــــرینـــــه امام علی علیه السلام بر شما و همه پدران آزاده دنیا مبارک باد[گل]

آیدین

منکه دیروز شاخ در آوردم.... عیدت مبارک

کوثر

سلام علیکم ان شاءالله این برنامه به فعالیت خودش ادامه دهد همگی باهم دعا کنیم[گل]

مامان علیرضا و حسین

وای دوست جون! چی کار کنیم؟ منم به همه ی این شماره ها زنگ زدم. خیلی ناراحتم. به نظرت چه کار دیگه ای از دست ما بر می اد؟

مامان علیرضا و حسین

امروز اومده بودند. من آخرای برنامه باز کردم. نفهمیدم موضوع از چه قرار شده. ولی مجری آقای شریعتی بودند.