نا مه ای برای مامان و بابا از ترفه سراج الدین
به نام خدا                                 شروع
سلام مامان این نامه از ترفه من سراج است.این نامه را برای شما و بابا می دهم.مامان و بابا از همه ی زهمات شما خیلی متشکرم. و شما را خیلی دوست دارم من به خواتره ازیت هایم مرا ببخش. مامان و بابای عزیز این ها آرزوهای من است من آرزو دارم شما و بابا سلامت باشید و خدا همه ی مریض ها را شفا دهد و خدا هر چه زودتر ظهور آقا امام زمان را نزدیک بگرداند و درس هایم خوب شود.یاعلی .
از ترف سراج.
پایان.
؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛؛
مسابقه به مناسبت ماه محرم دبستان............
نام و نام خانوادگی ؛ سراج الدین .........کلاس ۱/۲
اگر در روز عاشورا با امام حسین.ع.بودم :..............
می جنگیدم مثل امام حسین.ع.
از خانواده اش دفاع می کردم.و می جنگیدم تا آبی به دست بیاورم و نمی گذاشتم امام حسین.ع.را شهید کنند و به خانواده اش زور بگویند. و حضرت عباس.ع. و امام حسین .ع.و پسر امام حسن .ع.را به شهادت برسانند.
و یک کاری می کردم تا به بچه های کربلا آبی بدهم و تیرهایی که می خواست به امام حسین.ع.بخورد به من بخورد.و دشمنان امام حسین.ع.را می کشتم.
پایان.
.
.
.
پ.ن:
- نامه اول قدیمی ست برای همین غلط های املایی زیادی دارد و برای حفظ امانت به همان صورت آورده شده.
- یک نکته در مطلب دوم هست که گفتنش خالی از لطف نیست.؛ این آقا سراج الدین هر بار که از جنگ و شهادت صحبت می شود می گوید من وقتی جنگ بشود فقط تک تیرانداز می شوم و نمی خواهم شهید و زخمی شوم چون دردم می آید اما در این مطلب نوشته که دوست دارم تیرهایی که به امام حسین.ع.می خوردند به من بخورند!!
وقتی از او پرسیدم گفت: دلم نمی خواهد به امام حسین.ع. تیر می خورد و اگر هم سرباز امام زمان .عج.بشوم هم نمی گذارم به او تیر بخورد!!
.
.یعنی ما آن روز را می بینیم؟
.
.