سلام بر امامی که قامت بلندش در لابلای صفحات داستان غم بار و عظیم کربلا ، مهجور مانده است. امام عزیزی که هنوز هم خیلی ها "بیمار" می نامندش ، در حالیکه بیماری کوتاه او ، در واقعه ی عاشورا لطف خداوند برای حفظ جان عزیزش بوده است. امامی که سی و پنج سال با متانت و بزرگواری ، جمعیت پراکنده و تکه تکه شد ی شیعه را دوباره گرد هم آورد و جانشان را حفظ کرد. امام مدبری که تمامی مفاهیم بلند انسان سازی و جامعه سازی و دین مداری را یا در موعظه هایش طرح کرد و یا در دعاهای زیبای سجادیه اش . امام غریبی که حتی شیعیانش جز نام صحیفه ی سجادیه و اشک هایش برای کربلا ، چیزی از او نمی دانند. داستان رشادت ها و نامه های با ذکاوت او خواندنی های بسیاری ست که متاسفانه مغفول هستند. سال ها زحمت سخت و طاقت فرسای او برای دین خدا و پایه ریزی حکومت صالحان ، کم کم در زمان امام باقر (علیه السلام )،نمایان شد و در دوره ی صادق آل محمد ( صلوات الله علیه و آله ) ظهور کرد. جز او که می توانست با صبوری و دقت این نهال به خون افتاده ی  ، تشنه و شکسته را مثل باغبانی مهربان ، به ثمر برساند ، سر پا نگهدارد و با اشک های زلالش آبیاری اش کند.

جان عالمی به فدایت یابن الحسین ( علیه السلام)

پ ن ؛ بقیع این روزها خیلی خیلی غریب و خلوت و تنهاست ! حجاج همه رفته اند و مدینه غریب تر از همیشه است. بی زائر و بی اشک ! هر چند فرزندان شیعه ی مدینه هستند اما چه بودنی ؟ آنها هم غریبانه و در سکوت بقیع را زیارت می کنند.

حالا که توفیق زیارتش را نداریم ، اگر مایل هستید ، هدیه به روح بلند حضرت سید الساجدین ، زین العابدین ، علی بن الحسین ( علیه السلام ) یک ختم قران هدیه کنیم.

دوستانی که مایلند در قسمت نظرات به تربیت اعلام آمادگی کنند.بازه ی زمانی قرائت هم تا اربعین است انشاءلله

بسم الله ....

جزء 1           الهدی

جزء 2           ساناز

جزء 3           M.M

جزء 4          دکتر یونس

جزء 5         مریم روستا

جزء 6         مریم روستا

جزء 7         مریم روستا

جزء 8          مریم

جزء 9          فروغ

جزء 10        سمیه

جزء 11        سمیه

جزء 12       سمیه

جزء 13       سمیه

جزء 14       رعد

جزء 15       جرم شناس

جزء 16       هم قدم راوی

جزء 17       الهه

جزء 18       الهه

جزء 19       تسنیم

جزء 20       هاجر

جزء 21       هاجر

جزء 22       مینا

جزء 23      یک دوست

جزء 24      فرشته

جزء 25      عطش شکن

جزء 26      تسنیم

جزء 27      مامان علی

جزء 28      نیلوفر

جزء 29      ساناز

جزء 30      ساناز

 

با تشکر از همه ی دوستان. انشالله به همین زودی زیارت بقیع عزیز قسمت همه مون بشه و از نزدیک محضر ائمه مظلوم و غریب بقیع (علیهم السلام) سلام بدیم.