آنقدر افتاده ام در فراز و نشیب زندگی در وطن که گاه از فکر کردن به تنهایی های زمان نبودنم در ایران خنده ام می گیرد! نه کسی برای حرف زدن های طولانی و نه جایی برای رفت و آمدهای صمیمانه...نه مهمان های چند هفته ای و نه مهمانی دادن های شصت ، هفتاد نفره.اما حالا حسابی زندگی ام بوی یک زندگی وطنی گرفته خدا را شکر !

معمولا استفاده ی از نت را می گذارم برای آخر شب و یا صبح قبل از بیدار شدن آقا پسر.اما آنقدر خسته و هلاک بودم این چند وقت که با خاموش شدن برق بیهوش می شدم و صبح ها به فکر کار ها و آشپزی و....تا شب راه می رفتم و به واقع وقت استفاده ی از نت را نداشتم.

اتفاقات خوب زیادی در این ایام افتاد . یکی از بهترین دوستانم بعد از سال ها مادر شد و آغوش گرمش محل امنی برای کوثر خانمش.  مادر شدن دوباره ی بشرای عزیز که در شب عید مبعث خداوند به او یک بانوی کوچک صورتی پوش دیگر به نام زینب خانم هدیه داد و بسی خوش به حالش شد.

ماه شعبان هم با تمام عیدهای خوبش از راه رسید و انشالله آخرین ماه شعبان بی امام زمان مان باشد و انشالله با یک اتفاق خوب در 24 خرداد عیدها و شادی های مان تکمیل شود .

آدم سیاسی نویسی نیستم ولی خیلی خوشحالم که تعدد کاندیداها شور خاصی به انتخابات داد . امیدوار بودم تا دیشب تعداد انصرافی ها بالاتر برود ولی خبری نشد . خلاصه اینکه دلم می خواهد آدم مسلمان کاربلدی رای بیاورد که دنبال سیاست زدگی و حزب بازی نباشد. سابقه ی اجرایی خوبی داشته باشد و انشالله مسیرش را با تکیه بر سابقه ی خوب گذشته اش ادامه دهد.منکر خوبی های افراد دیگر و دلسوزی های شان نیستم و همینطور اشکالات موجود در کاندیدای مورد نظرم ولی اگر خدا بخواهد و عمری باشد به  دکتر قالیباف رای می دهم.

اینهم برای دوستانی که فکر می کردند قبل از انتخابات ننوشتن ما دلیل خاصی دارد :)  ایشان اعتماد مرا برای انتخاب بیشتر جلب کرده و امید دارم بتواند به دین و نظام و مردم خدمت کند.بر این باور هر کدام از ما اگر در مورد شخصی تحقیق کردیم و به حجت شرعی و عقلی رسیدیم همان بهترین انتخاب ماست و انشالله در محضر خدا مأجور هستیم.

ایشان هم درست فرموده اند : +  

اعیادتان مبارک و دلهاتان سرشار از بوی خوش معرفت در این روزهای خوب...