به من باشد ، دلم می خواهد بگویم ؛ تمام نهضت هایی که برپا شده، آغازش با بهار بوده . انگار بهار که می آید خدا چوب حراج می زند به هر چه عشق هست و هر چه دل های شوریده . انگار خدا دلش آدم های عاشق بخواهد و کلی صبر کرده باشد تا بهار باز هم بیاید و دل ها باز هم آماده باشند تا تلنگرهای عاشقانه و شوریدگی های محبوبانه درشان اثری داشته باشد. اصلا آدم ها توی بهار بهتر از فصل های دیگر سال دلشان می خواهد عشق بورزند  ، دلشان می خواهد یکی را پیدا کنند و دائم برایش قلب های صورتی ِ کم رنگ و گل شقایق نقاشی کنند ، مثل خدا که توی بهار دائم رنگ های ملایم می پاشد روی زمین ، باران مطبوع و آفتاب مهربان ! دلش آدم های عاشق می خواهد این روزها ، از آن آدم هایی که به پای بهار جان دادند ؛ مثل باکری و همت که کمی مانده تا بهار رفتند و عاشقانی که با آمدن بهار ، قطعه ای از زمین را رنگ سرخ زدند مثل آوینی و صیاد که از عشق بهار و در تنعم هوای پاک بهار دلشان تنگ محبوب شد و عاشقانه به دیدنش رفتند.... خدا دلش از این آدم های عاشق می خواهد ، تا برسد آن بهار اصلی خلقت که برای آمدنش باید دل های بیشتری با تلنگر بهار شوریده شوند و جان های دیگری فدایش ، زمین انگار هنوز رنگ سرخ کم دارد و آن نهضت بزرگ بهاری با آمدنش چه عاشقانی را که به محبوب خواهد رساند.....

* اصل نوشت ؛ السلام علیک یا ربیع الأنام

* از احوال پرسی همه ی دوستان ممنونم و بابت دل نگرانی هایی که باعث شدم ، عذر می خواهم.  این غیبت کمی غیر موجه چند علت داشت ، که اولینش بیماری خودم بود ، دوم آنکه سه هفته است یک پسرک سه سال و خورده ای با پای گچ گرفته مرا بیچاره کرده :)) کلا این بهار خیلی خدا دارد با ما تصفیه حساب می کند ، البته تصفیه ای که انشالله به نفعم باشد . یعنی خیلی امیدوارم که کفاره ی گناهان بی شمارم باشد که لابد از دفتر حساب و کتاب ها بیشتر شده.... علت بعدی هم قطع دوباره ی اینترنت بود که رفع شد الحمدالله.همچنان ملتمس دعای دوستان هستم.

* در راستای همان قول پست کتابخوانی ؛

در روایتی از امام صادق (ع) آمده که حضرت فرمودند : معنای اسرائیل ، عبدالله است ، زیرا "اسرا" به معنای "عبد" و "ایل"  هم نام خدای عزوجل می باشد. و در روایت دیگر به معنای نیروی خداست .مرحوم طبرسی نیز در مجمع البیان گوید : "اسرائیل الله" یعنی بنده ی خالص خدا.

حالا باز هم فریاد بزنید " مرگ بر اسرائیل " !!!!!! :)